Połon-czarnia :) Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Jerzyk w TV
Autor Wiadomość
Daguchna 
Admin Połon-czarni
Ca va? Ca va pas?

Wysłany: 2008-11-22, 19:49   Jerzyk w TV

Dzisiaj o 14.00 Telewizja Silesia wyemitowała program "Kuklok kulturalny", gdzie gościem był Jerzyk (w opisie z programu TV przedstawiony jako "aktor, reżyser, artysta kabaretowy" :) ).

Pytanie za 100 zł - kto ma TV Silesia? =_="
"Dlaczego kobiety tak kochają koty? Przecież te zwierzęta nie przychodzą na zawołanie, lubią wychodzić w nocy, a kiedy wrócą wymagają, aby je nakarmić i popieścić... No cóż, wniosek z tego taki, że kobiety kochają koty z tych samych powodów, z których nienawidzą mężczyzn."

REKLAMA 
Ca va? Ca va pas?

Wysłany: 2008-12-22, 14:51   

Daguchna 
Admin Połon-czarni
Ca va? Ca va pas?

Wysłany: 2008-12-22, 14:51   

http://www.tvs.pl/film.php?id_materialu=1695
Niech bogowie błogosławią telewizję internetową :D

I okazuje się, że możemy się cieszyć takim artystą i człowiekiem jak Jerz dzięki czekoladzie - jak to pierdoły potrafią decydować o losach świata...
A i przy okazji Jerz potwierdził parę moich przypuszczeń w kwestii Formacji. Ale to już temat na inną rozprawkę.

I... aaaa! Mówione jest tam także całkiem sporo o naszym forum! Aaaaaa! Jako współzałożycielka czuję się co najmniej zaszokowana!

Nie. Nie popłyniesz tym ściekiem. Obiecujemy, a przynajmniej ja obiecuję. Bo i dla mnie słowo "autorytet" to nie ścierka, a żeby moim idolem być, to trzeba zasłużyć wysoką niebylejakością.
"Dlaczego kobiety tak kochają koty? Przecież te zwierzęta nie przychodzą na zawołanie, lubią wychodzić w nocy, a kiedy wrócą wymagają, aby je nakarmić i popieścić... No cóż, wniosek z tego taki, że kobiety kochają koty z tych samych powodów, z których nienawidzą mężczyzn."

Natka 
Jerzynka duża

Wysłany: 2008-12-22, 21:45   

Daguchna napisał/a:
Niech bogowie błogosławią telewizję internetową :D

I Ciebie, że wyszukujesz takie rzeczy :P

I czekolada to nie pierdoły jak widac:P :lol:

Całkiem miło się słuchało wszystkich wypowiedzi Jerzyka zarówno tych mówionych jak i śpiewanych.
Podobały mi się wzmianki o forum (ciekawe czemu xD). Szczerze mówiąc właśnie m.in. takie chwile uświadamiają człowiekowi, że warto było zakładac ten pokręcony fanklub.

Daguchna napisał/a:
Nie popłyniesz tym ściekiem. Obiecujemy, a przynajmniej ja obiecuję. Bo i dla mnie słowo "autorytet" to nie ścierka, a żeby moim idolem być, to trzeba zasłużyć wysoką niebylejakością.

I kolejne mądre słowa powiedziane przez Dagę, pod którymi spokojnie mogę się i ja podpisac.
Jerzyku. Nie martw się. Nie nazwiemy żadnej szkoły Twoim imieniem (żart xDDD).
Hehe :mrgreen:

I nie będę ukrywac, że pod względem hmm..zawodowym jesteś z całą pewnością moim autorytetem. I chwała Ci za to.
Bo miano autorytetu osobościowego pozostawiam rodzicom xD

Pozdrawiam :)

Daguchna 
Admin Połon-czarni
Ca va? Ca va pas?

Wysłany: 2010-09-08, 23:16   

Pewnie wszyscy już widzieli, ale co tam.

http://www.youtube.com/watch?v=Fv5xCY9xCYM
http://www.youtube.com/watch?v=QEXSyO-JQgY

Żena straszna, a moje uczucia iście ewidentne, ale sam zainteresowany usprawiedliwiał się zarabianiem na wakacje :P

Odpowiedz do tematu